+48 500 196 567,  info@hulaj.org

Koszyk

Loading cart

nakolanniki i nałokietniki różowe

Dla bezpieczniejszej jazdy. Chronią kolana i łokcie. Ze wzorem w hulajnogi. Wodoodporne.

99,00 zł
produkt dostępny

w Warszawie możliwy odbiór osobisty

wysyłka pocztą gratis

udostępnij »

Wiek

- dzieci od 5 do 12 lat

- młodzież

- dorośli

Rodzaj produktu

- akcesoria

Płatność i dostawa:

Sumę wynikającą z zamówienia należy wpłacić na konto firmy GUJAKA:
ING BANK ŚLĄSKI S.A. numer 50 1050 1025 1000 0090 6772 8163.

GUJAKA ul. Wiśniowa 61 m. 5, 02-520 Warszawa

Wybrali Państwo opcję: przesyłka kurierska

Zamówienie zostanie zrealizowane od razu po zaksięgowaniu zapłaty na koncie firmy lub po otrzymaniu dowodu nadania pieniędzy, najpóźniej następnego dnia roboczego.

Hulajnogę dostarcza kurier firmy DPD w ciągu 24 godzin od momentu wysyłki.

Na życzenie realizujemy przesyłki za pobraniem.
 

Wybrali Państwo opcję: odbiór osobisty Warszawa

Nie mamy sklepu stacjonarnego, ale serdecznie zapraszamy do nas na ul. Wiśniową na Mokotowie tuż koło stacji metra Pole Mokotowskie od godziny 9 rano do późnych godzin wieczornych, również w soboty. Patrz mapka dojazdu. W celu odbioru osobistego prosimy KONIECZNIE o kontakt pod nr telefonu 500 196 567

 

WYSYŁKA GRATISOWA

W przypadku zamówienia jedynie akcesoriów lub części zamiennych towar wysyłamy pocztą listem priorytetowym lub jako paczkę (kaski i kierownice) i nie pobieramy opłaty za przesyłkę. W przypadku zamówień łącznych z hulajnogą, akcesoria lub części zamienne dołączane są do przesyłki.

DOWÓD SPRZEDAŻY

Prosimy o przechowywanie dowodu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) w bezpiecznym miejscu. Gwarancja lub reklamacja będzie zaakceptowana tylko na podstawie dowodu sprzedaży.

GWARANCJA 

Produkty Micro Mobility mają dwuletnią gwarancję na wady materiału i produkcyjne. W czasie obowiązywania gwarancji decyzja o naprawie albo zastąpieniu produktu będącego na gwarancji nowym jest podejmowana przez Micro Mobility Systems AG. Gwarancja nie obejmuje szkód wynikających z niewłaściwego użytkowania, jak niewłaściwe złożenie, nierozsądnego używania, jak np. wjeżdżanie na krawężnik itp. czy normalnego zużycia. Kółka nie podlegają wymianie gwarancyjnej. Zgłoszenia prosimy dokonać na druku pobranym z naszej strony internetowej lub napisać krótkie oświadczenie z informacją o problemie oraz dacie i przyczynie jego powstania.

REKLAMACJE

Klient ma prawo zareklamować towar w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki z powodu wad fabrycznych. Reklamowany towar musi być kompletny, znajdować się w oryginalnym opakowaniu, nie nosić śladów użycia ani zniszczenia. Powinien być starannie zapakowany, a do przesyłki należy dołączyć kopię paragonu lub inny dowód zakupu oraz oświadczenie opisujące wadę produktu. Natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji zwrotowi podlegają koszty wysyłki reklamowanego towaru zgodne z cennikiem Poczty Polskiej. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia towar wymieniany jest na nowy. Reklamacji nie podlegają różnice w wyglądzie między towarem dostarczonym a oglądanym na stronie www, jeśli wynikają one z innych parametrów monitora, z którego korzystał klient.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Klient, który zawarł umowę kupna-sprzedaży przez internet ma prawo zwrócić towar w ciągu 10 dni od jej zawarcia. (Ustawa z 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów). Nie musi podawać przyczyn odstąpienia. Wystarczy, że złoży na piśmie oświadczenie o odstąpieniu od umowy z firmą GUJAKA Anna Achmatowicz-Schwendimann ul. Wiśniowa 61/5, 02-520 Warszawa i wyśle je drogą mailową pod adres info@hulaj.org lub na adres firmy przed upływem tego terminu.

 

Bank pomysłów

Nagrody

X
Możesz zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Duże i małe litery w haśle mają znaczenie
Ładowanie
FacebookTab