+48 500 196 567,  info@hulaj.org

Koszyk

Loading cart

Czy i jaki jeździk dla dwulatka i jeździk dla rocznego dziecka?

Czy zastanawiają się Państwo jaki jeździk wybrać dla dwulatka, a jaki dla rocznego dziecka? Czy w ogóle warto inwestować w taką zabawkę, kiedy dziecko jest jeszcze takie małe? My odpowiadamy: zdecydowanie tak!

Dzieci chcą się ruszać, nawet te najmniejsze, które dopiero co zaczęły chodzić, to teraz ich najważniejsze zajęcie i praca: chodzić, wchodzić, zaglądać, włazić, złazić, poznawać z bliska, dotknąć, polizać, wsadzić do buzi, obwąchać i obejrzeć ze wszystkich stron. Warto im w tym poznawaniu świata pomóc. Współczesne rowerki i hulajnogi nie tylko cywilizują aktywność małych ludzi, ale pomagają rozwijać zdolności motoryczne, zmysł równowagi, ćwiczą stopy, by zapobiegać płaskostopiu i pomagają dziecku nabrać pewności siebie: umiem kierować pojazdem, nie jestem bezradnym maluchem.

Kiedy jednak wybieramy jeździk dla dwulatka i dla rocznego dziecka powinniśmy kierować się innymi kryteriami.

Mini Micro baby 3 w 1-  jeździk dla rocznego dziecka

 

Roczne dziecko potrzebuje jeździka, który będzie stabilny, bezpieczny i będzie rósł razem z nim.

Idealnym rozwiązaniem jest hulajnoga Mini Micro baby 3 w 1.

Sadzamy roczniaka na siodełku przykręconym do małej kierownicy zakończonej uchwytem w kształcie litery o. Dzięki możliwości instalowania siodełka na dwóch wysokościach i większe, i mniejsze dziecko może wygodnie opierać nogi na podłodze i samo się odpychać. Nie trzeba się troszczyć o równowagę, stabilność zapewnia trzykołowy podest hulajnogi Mini Micro, choć oczywiście trzeba nad dzieckiem czuwać.

Gdy już nabierze wprawy, urośnie, zdejmujemy siodełko i zostawiamy małą kierownicę, a większemu dziecku instalujemy większą ‘klasyczną”, która też jest w zestawie. I tak nawet do szóstego roku życia. Czy jest inna zabawka, której dziecko będzie z równym entuzjazmem używać przez tyle lat? Dwulatek może potrzebować już jeździka , który pomoże mu rozwijać nie tylko motorykę, ale i zmysł równowagi. Świetnie to zadanie spełnia hulajnoga Mini Micro, dzięki unikalnemu mechanizmowi skręcania (takiemu jak na deskorolce).

 

 

G-Bike+ - jeździk dla dwulatka

 

Dla dzieci od drugiego roku życia firma Micro oferuje też jeździk - rowerek biegowy G-Bike+.

Rewelacyjny i rewolucyjny: o połowę lżejszy od innych dostępnych na rynku.

Dla nas dorosłych pół kilo wagi nie stanowi problemu, dla małego dziecka, dla jego stawów, kręgosłupa liczy się wręcz każdy gram. Na czymś lekkim jeździ się łatwiej, coś lekkiego łatwiej nosić ze sobą, ciągnąć pod schodach, wpychać pod górkę i przewrócić do góry nogami, żeby śrubokrętem z patyka go „naprawić”.

W G-Bike+ koła o średnicy 200 mm zapewniają większą stabilność i szybkość.  Hamulec pomaga bez problemu zwolnić. Wysokość kierownicy i siodełka można regulować, a gumowe kółko dodano, żeby uchronić dziecko przed skaleczeniem.

A już niedługo G-Bike+ będzie dostępny w nowych ślicznych kolorach. Ta zabawka może służyć dziecku nawet do 5 roku życia, chyba, ze po treningu na rowerku biegowym przesiądzie się na rower z pedałami wcześniej niż ktokolwiek się spodziewał.

 

 

 G-Bike+ - jeździk dla dwulatka, Mini Micro Baby 3 w 1 jeździk dla rocznego dziecka od Micro.

 

Zobacz w sklepie! 

 

 

 

Bank pomysłów

Nagrody

X
Możesz zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika lub adresu e-mail.
Duże i małe litery w haśle mają znaczenie
Ładowanie
FacebookTab